Główny Technolog

Spółka Alinox powstała w 2007 roku. Jako międzynarodowy dystrybutor oraz producent dostarczamy na rynek materiały wykonane z aluminium, stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu oraz tytanu w odmianie komercyjnej oraz przeznaczonej dla przemysłu lotniczego.

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie podległym zespołem technologów w zakresie oprogramowania i modelowania 2D oraz 3D
  • Zarządzanie produkcją
  • Działania na podstawie metod standaryzacji procesu wytwarzania
  • Praca przy nowoczesnych maszynach CNC
  • Opracowanie zleceń od strony technologicznej oraz na produkcję
  • Zarządzanie modułem produkcyjnym w systemie ERP Microsoft Navision

Wymagania:

  • Znajomość programu AUTOCAD
  • Bardzo bobra znajomości technologii wytwarzania z naciskiem na „obróbkę aluminium” łącznie z programowaniem
  • Umiejętność doboru narzędzi do wykonywanej części
  • Wykształcenie na uczelniach o profilu technicznym
  • Mile widziane doświadczenie kierownicze w dziale technologicznym lub konstrukcyjnym
  • Język angielski - komunikatywny

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę
  • możliwość awansu
  • profesjonalny system szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy
  • multisport
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników ich rodzin
  • benefity socjalne, obiady
  • ubezpieczenie Medicover

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja@alinox.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

oferta pracy.jpg