Alinox na ALUMINIUM DÜSSELDORF EXHIBITION

20 października 2022

Odbywająca się co dwa lata wystawa niezmiennie od lat przyciąga czołówkę producentów,firm handlowych oraz usługowych, poddostawców maszyn i urządzeń czy kooperantów.

W tym roku brakło co prawda firm z Dalekiego Wschodu, jednakże ilość wystawców oraz firm obecnych na targach była imponująca zważywszy na ogólny trend do ograniczania wydatków firm na tego typu imprezy.

Nie zabrakło Polskich akcentów. Swoje stoiska wystawiły między innymi Huta Aluminium Konin (Grangers) i Eurometal S.A.

Zarówno producenci jak i firmy handlowe ocenili mijający rok jako niezwykle udany. Niestety większość powstrzymała się od przedstawienia prognoz czy planów na rok 2023. Wśród głównych zagrożeń wskazywano na niestabilność na rynkach surowców i energii.

Chcielibyśmy podziękować za miłe przyjęcie i owocne rozmowy podczas targów przedstawicielom zarówno współpracujących z nami firm produkcyjnych: ALRO, AMAG, ARCONIC, BRIGANTO, COSMOS, CONSTELLIUM, ETEM, EURAL, FRIGGI, GRANGERS, HTA, HULAMIN, IMPOL, KUMZ, KRAMZ, METALBA, METALIMEX, MINDAL, NOVELIS ADITYA BIRLA, SCHELLING oraz Wszystkim innym, których udało nam się w tych dniach odwiedzić.

Dziękujemy bardzo i do zobaczenia za dwa lata!