International Paris Air Show 2023

21 sierpnia 2023

International Paris Air Show to jedne z najstarszych i największych pokazów lotniczych na świecie. Tutaj prezentowane są najnowsze technologie dotyczące przemysłu lotniczego i związanego z nim sprzętu.

Z czasem Salon stał się jedną z najważniejszych międzynarodowych platform w branży aerospace. Pierwsze dni targów zarezerwowane są wyłącznie dla branżowych gości, a podczas weekendu impreza otwiera się dla szerokiej publiczności. Prezentowane są samoloty z których wiele eksponuje swoje możliwości.
Uzupełnieniem wystawy jest program spotkań B2B, który stawia na pierwszym planie wymianę wiedzy i doświadczeń. Jest to idealna płaszczyzna dla rozwiązań w sektorze lotniczym.

W tym roku Alinox i Grupa SCOPE zaprezentowali się w szerszym składzie. Byli przedstawiciele z Centrali, oraz oddziałów siostrzanych Hadco Metals z USA jak i z  Korei. Z Europy Primapol i Gilinox, oraz nasi przedstawiciele z Alinox z Prezesem Alexandrem Mester na czele delegacji. Była to doskonała  okazja do wzajemnego spotkania, odświeżenia kontaktu. Ponadto posłużyła do benchmarkingu i sprawdzenia jak w tej wymagającej branży pracują na co dzień nasi koledzy z innych Oddziałów.
Ponadto w ramach Grupy odbyto szereg spotkań zarówno z klientami jak i dostawcami. Niektóre projekty już rysują się bardzo interesująco – o szczegółach będziemy informować na bieżąco.