OPERATOR MASZYN KONWENCJONALNYCH I CNC

Spółka Alinox powstała w 2007 roku. Jako międzynarodowy dystrybutor oraz producent dostarczamy na rynek materiały wykonane z aluminium, stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu oraz tytanu w odmianie komercyjnej oraz przeznaczonej dla przemysłu lotniczego.

Miejsce pracy: Alinox, Mysłowice

Zakres obowiązków:

- obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie jak i konwencjonalnie

- przygotowywanie materiałów do obróbki

- współpraca z technologami, programistami i innymi działami

- bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości

- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

- obsługa programów typu ERP w zakresie produkcji

- uczestnictwo w inwentaryzacji oraz inne czynności zlecone przez przełożonego

Od kandydatów wymagamy:

- umiejętności czytania rysunku technicznego

- umiejetności obsługi komputera (Office, Outlook itp.)

- umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

- doświadczenia w obsłudze maszyn CNC lub gotowości do przyuczenia

- umiejętności analitycznego myślenia

- samodzielności w działaniu, dokładności, rzetelności oraz odpowiedzialności

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- gotowość do pracy w systemie pracy 2-zmianowej

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

- stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

- szkolenia wdrożeniowe na każdej z obsługiwanych maszyn

- ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

- przyjazną atmosferę pracy

- niezbędne narzędzia pracy

- kartę Multisport

- ubezpieczenie Medicover dla pracowników i ich rodzin

- benefity socjalne

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

oferta pracy.jpg