Kontakt

Poniższa mapa jest interaktywna! Po najechaniu kursorem na odpowiedni obszar i kliknięciu otwierają się szczegółowe dane kontaktowe.

Zachodniopomorskie,
Lubuskie cz. południowa

Pomorskie,
Warmińsko Mazurskie

Daniel Matuszyński

tel. 32 76 58 125

kom. 692 027 133

daniel.matuszynski@alinox.pl

Wielkopolskie,
Lubuskie cz. północna

Łódzkie,
Wielkopolskie cz. wschodnia

Mazowieckie

Łukasz Wojciechowski

tel. 32 76 58 117

kom. 602 359 803

lukasz.wojciechowski@alinox.pl

Podlaskie,
Lubelskie,
Świętokrzyskie

Dolnośląskie

Opolskie,
Dolnośląskie cz. północna,
Lubuskie cz. południowa

Śląskie cz. północna

Adrianna Józefczyk

tel. 32 77 59 544

kom. 664 034 234

adrianna.jozefczyk@alinox.pl

Małopolskie cz, zachodnia,
Śląskie cz. południowa

Podkarpackie,
Małopolskie cz. wschodnia

Marta Górska

tel. 32 775 9543

kom. 728 979 750

marta.gorska@alinox.pl
 

Sławomir Puzio

kom. 692 076 632

slawomir.puzio@alinox.pl

Obsługa krajowych
firm handlowych

32 76 58 103

734 197 232

handlowy@alinox.pl

Agata Musiał

sklep internetowy e-Alinox.pl

32 765 81 04

sklep@alinox.pl

Gal Cornblum

contact in English

32 775 95 51

518 499 859

gal.cornblum@alinox.pl

Dmytro Yakymiv

contact in English / Polish / Russian / Ukrainian

32 765 81 06

516957478

dmytro.yakymiv@alinox.pl

Poniższa mapa jest interaktywna! Po najechaniu kursorem na odpowiedni obszar i kliknięciu otwierają się szczegółowe dane kontaktowe.

Mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, pomorskie

Witold Zachariasz

kom. 603 402 208

witold.zachariasz@alinox.pl

Wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie

Pawel Wasielewski

kom. 602 342 844

pawel.wasielewski@alinox.pl

Śląskie, opolskie, dolnośląskie, lódzkie

Michał Osiński

kom. 660 507 092

michal.osinski@alinox.pl

Biuro

Biuro

Marzena Panasiuk-Grubska

tel. 32 765 81 02

marzena.panasiuk-grubska@alinox.pl

 

Dyrektor działu Aerospace

Bartek Stokłosa

kom. 784 317 046

bartek.stoklosa@alinox.pl

 

 

Specjalista do spraw zakupów
- aluminium i metale kolorowe

Danuta Kucharska

tel. 32 76 58 116

purchase1@alinox.pl

 

Menadżer produktu
– stal nierdzewna

Jacek Sitko

tel. 32 76 58 127

kom. 784 520 164

jacek.sitko@alinox.pl

 

Menadżer produktu
– tworzywa sztuczne

Mateusz Piotrowiak

kom. 518 499 781

mateusz.piotrowiak@alinox.pl

Kierownik działu
zapewniania jakości

Piotr Bureś

tel. 32 775 95 55

kom. 784 368 199

piotr.bures@alinox.pl

 

Inspektor jakości

Tomasz Depta

tel. 32 775 95 54

kom. 512 702 522

jakosc.magazyn@alinox.pl

Alinox Sp. z o.o.

ul. Partyzantów 7,
41-400 Mysłowice

NIP: 6431705926
REGON: 240587806

Godziny otwarcia:
Pon-Pt. 8:00-16:00

Tel: +48 327 658 112
info@alinox.pl