Kontakt

Anna Radomska

obsługa krajowych firm handlowych

32 76 58 103

734 197 232

handlowy@alinox.pl

Agata Musiał

sklep internetowy e-Alinox.pl

32 765 81 04

sklep@alinox.pl

Gal Cornblum

contact in English

32 775 95 51

518 499 859

gal.cornblum@alinox.pl

Dmytro Yakymiv

contact in Russian

32 765 81 06

0038 097 960 64 18

dmytro.yakymiv@alinox.pl

Poniższa mapa jest interaktywna! Po najechaniu kursorem na odpowiedni obszar i kliknięciu otwierają się szczegółowe dane kontaktowe.

Mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, pomorskie

Witold Zachariasz

kom. 603 402 208

witold.zachariasz@alinox.pl

Wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie

Pawel Wasielewski

kom. 602 342 844

pawel.wasielewski@alinox.pl

Śląskie, opolskie, dolnośląskie, lódzkie

Michał Osiński

kom. 660 507 092

michal.osinski@alinox.pl

Biuro

Biuro

Marzena Panasiuk-Grubska

tel. 32 765 81 02

marzena.panasiuk-grubska@alinox.pl

Biuro

Agnieszka Pioskowik

tel. 32 775 95 47

agnieszka.pioskowik@alinox.pl

Dyrektor działu Aerospace

Bartek Stokłosa

kom. 784 317 046

bartek.stoklosa@alinox.pl

 

Specjalista do spraw zakupów
- aluminium i metale kolorowe

Danuta Kucharska

tel. 32 76 58 116

purchase1@alinox.pl

 

Menadżer produktu
– stal nierdzewna

Jacek Sitko

tel. 32 76 58 127

kom. 784 520 164

jacek.sitko@alinox.pl

 

Menadżer produktu
– tworzywa sztuczne

Mateusz Piotrowiak

kom. 518 499 781

mateusz.piotrowiak@alinox.pl

Kierownik działu zapewniania jakości

Piotr Bureś

tel. 32 775 95 55

kom. 784 368 199

piotr.bures@alinox.pl

 

Inspektor jakości

Tomasz Depta

tel. 32 775 95 54

kom. 512 702 522

jakosc.magazyn@alinox.pl

Alinox Sp. z o.o.

ul. Partyzantów 7,
41-400 Mysłowice

NIP: 6431705926
REGON: 240587806

Godziny otwarcia:
Pon-Pt. 8:00-16:00

Tel: +48 327 658 112
info@alinox.pl