PRACOWNIK MAGAZYNU - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Spółka Alinox powstała w 2007 roku. Jako międzynarodowy dystrybutor oraz producent dostarczamy na rynek materiały wykonane z aluminium, stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu oraz tytanu w odmianie komercyjnej oraz przeznaczonej dla przemysłu lotniczego.

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie materiałów przychodzących na magazyn oraz ich weryfikowanie ilościowe i jakościowe

- rozmieszczanie towarów na magazynie we właściwej dla nich lokalizacji

- przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek

- bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości

- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

- uczestnictwo w inwentaryzacji oraz wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego

- współpraca z pracownikami innych działów

Od kandydatów wymagamy:

- uprawnień zezwalających na kierowanie wózkami jezdniowymi oraz bezpieczną wymianę butli gazowych wydanymi przez UDT

- uczciwość i dbanie o powierzonie mienie

- umiejętności obsługi komputera

- chęci i zaangażowania w wykonywane obowiązki

- sprawnej organizacji pracy, samodzielności i operatywności w działaniu

- odpowiedzialności, wysokiej motywacji do działania i punktualności

- gotowości do pracy w systemie pracy 2-zmianowej

- posiadanie uprawnień do obsługi suwic z poziomu 0 wydanymi przez UDT oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i posiadanych uprawnień, premie uznaniowe, premie świąteczne

- stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

- szkolenia wdrożeniowe

- ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

- przyjazną atmosferę pracy

- niezbędne narzędzia pracy

- kartę Multisport, ubezpieczenie Medicover i ubezpieczenie grupowe dla pracowników oraz ich rodzin

- benefity socjalne

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

oferta pracy.jpg